כירורגיה פלסטית

ניתוחים פלסטיים מתבצעים בבתי חולים ברחבי הארץ, על ידי צוותים רפואיים מקצועיים ביותר. המנותחים מלווים על ידי צוות מקצועי, אשר יעזור להם לעבור את כל שלבי הניתוח, החל מתכנונו וקביעת הרופא המנתח ועד לסיומו המוצלח ושלב הביקורת.

הניתוחים הפלסטיים אותם תוכלו לבצע:

הגדלת חזה
אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר המתבצעים בארץ. ניתן לבצע ניתוח הגדלת חזה מגיל 17 ומעלה. חשוב לקחת בחשבון את גוף האישה, גודלו והמבנה שלו. הפלסטיקאים שלנו יוכלו להתאים את גודל החזה למבנה גופה של המטופלת, ולהחליט על סוג ומבנה השתל המותאם לה. כך יגיעו לתוצאה פרופורציונאלית ויפה. הם גם יתאמו ציפיות עם המנותחת. אנו עובדים עם השתלים האיכותיים ביותר. השיטות החדישות בהם אנו משתמשים הן כאלה המשאירות מינימום צלקות בגוף המנותחת.

הקטנת חזה
ניתוח אסתטי הבריא גם מבחינה רפואית: חזה גדול מדי מכביד על עמוד השדרה של האישה, גורם לכאבי גב ומכופף אותו, בנוסף להיותו לא אסתטי. ניתוח הקטנת חזה הופך את החזה ליפה, פרופורציונאלי לגוף המנותחת ולא מכביד על עמוד השדרה. השיטות החדשניות בהן אנו עובדים משאירות מינימום צלקות, וגם אלה יתמזגו ברוב המקרים עם מראה העור כעבור כשנה.

גניקומסיה- הקטנת שד לגברים
בגלל בעיות הורמונאליות קורה ששדי גברים גדלים למעלה מן הממוצע. זהו מצב מתסכל ולא נעים, אשר מצריך ניתוח.

ניתוח אף
לרוב מתבצע ניתוח אף מסיבות אסתטיות, אך לעיתים יש לשנות את מבנה האף בגלל בעיות נשימה. מנתחים רבים בבתי החולים ברחבי הארץ הינם גם רופאי אף אוזן וגרון, וידע לטפל ביעילות בשני המקרים. ניתוח האף מתבצע ברוב המקרים דרך הנחיריים. מנתחים אלה יידעו לצפות את מראה האף לאחר הניתוח, ולהביא לתוצאה אסתטית ובריאה כאחד.

הצמדת אזניים
אזני "דמבו" של ילד הם מטרה ללעג החברים ולתדמית עצמית נמוכה. ניתוח הצמדת אוזניים, ניתוח קל שלא כרוך בכאבים, יכול להתבצע החל מגיל 10. תוך שעה, ללא אשפוז, ייפטר הילד מן התדמית הלא נעימה הגורמת לעיתים לבעיה חברתית.

מתיחת/ הרמת עפעפיים
עפעפיים צונחות עקב תורשה או מפאת היחלשות השרירים עם הגיל. המראה הוא זקן ולא אסתטי, ולפעמים אף גורם להקטנת זווית הראייה.

הרמת גבות ומצח
גבות נפולות מהוות מראה עייף ועצוב. השיטה החדשנית ביותר היום לניתוח הרמת/ מתיחת עפעפיים היא מתיחת המצח, חתך קטן מכל צד בקו השיער ומתיחת השריר האחראי על הרמת הגבות.

שאיבת שומן
תהליך בו שואבים את תאי השומן המיותרים. כיוון שניתן לשאוב רק כמות מוגבלת של שומן, על המטופלים השמנים במיוחד לעבור תחילה תכנית הרזיה. שאיבת שומן מחייבת עור גמיש ושינוי הרגלי תזונה. כך תישמר התוצאה לאורך זמן. הניתוח מחייב בדיקות רפואיות כדי לוודא את התאמת המטופל לניתוח.

מתיחת בטן
בטן מדולדלת אחרי הריון או אחרי השלת קילוגרמים רבים במשקל אינה מראה מלבב. ניתוח מתיחת בטן מתאים לכל גיל, אחרי בדיקות רפואיות כמובן. את הצלקות יבצע המנתח הפלסטי במקומות נסתרים, אשר יאפשרו לבישת ביקיני. אם קיימות צלקות מניתוחים קיסריים- ישתדל המנתח לאחד את הצלקות עם צלקות אלה.

3 thoughts on “כירורגיה פלסטית”

 1. צהריים טובים לכולם
  אם אתם מחפשים רופא שינים מנוסה
  שיוכל לעשות לכם ציפויי שיניים במרכז
  שיראה טבעי ויתאים לשאר השיניים שלכם
  אני ממליצה לכם לפנות לד"ר קלריסה מור-גן
  שמגיעה עם המון ניסיון בתחום רפאות השיניים
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 2. צהריים טובים לכולם
  אם אתם מחפשים מקום שמציע טיפולי הסרת שיער בשיטת shr
  אני ממליצה לכם לפנות לאור קוסמדיקס
  שידאגו לכם לטיפול הכי מקצועי של הסרת שיער
  כדי שתוכלי להנות מגוף חלק תמיד
  לקבלת פרטי התקשרות היכנסו לקישור המצורף

 3. שלום,
  אם אתם מעוניינים לפנות אל מנתח פלסטי לניתוח קוסמטי כמו הרמת חזה,
  ניתוחי אף, שאיבת שומן ועוד, אני ממליצה לכם לפנות אל אתר מיפרייס בריאות
  כדי לקבל רשימה של מיטב המנתחים המומחים ביותר לקבלת מידע באופן
  יעיל יותר ולקבלת החלטה טובה יותר עבורכם. לחצו על הקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.