הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

קשה לתאר את העולם לפני המצאת המשקפיים. אין ספק כי המצאת המשקפיים שינתה את איכות החיים של אנשים הסובלים מליקויי ראיה מן הקצה אל הקצה. אבל האפשרות לבצע כיום הסרת משקפיים בהליך רפואי קצר ובטוח הביאה לשינוי לא פחות משמעותי. אסותא אופטיק, המרכז המוביל בישראל לרפואה פרטית מציג – הסרת משקפיים בלייזר. גם אתם יכולים בקרוב לשכוח מהמשקפיים או להשליך את עדשות המגע. בקרוב גם אתם תוכלו לראות מושלם, לכל מקום שאליו תלכו, בכל מקום בו תהיו.

הסרת משקפיים – איך זה עובד?

כמעט כל ילד יודע כיום כי טיפולי הסרת משקפיים נעשים כיום באמצעות לייזר. זה כמעט מובן מאליו, אך בכל זאת ראוי להבין גם יותר מזה. מה בדיוק קורה שם, בתהליך הזה שהופך את המשקפיים למיותרים? מדובר בניתוח שנעשה בשילוב מכשור מיוחד שמטרתו לתקן ליקוי ראייה באופן מובהק. לאחר שהמטופל עובר כמה בדיקות ומתבררת ההתאמה שלו לסוג הטיפול האמור, מגיע יום הניתוח עצמו. זהו ניתוח חיצוני, שלא מצריך פרוצדורה במעמקי גלגל העין. ראשית, מבצעים חיתוך עדין ביותר על הרובד שנמצא מעל הקרנית. הרופאים מכנים את התהליך הזה שיוף של המתלה.

כאשר מסיטים את המתלה ובהתאם למבנה הקרנית והעין של המטופל מתמקדים בקרנית עצמה (מאחורי המתלה). הרופא הוא המחליט עד כמה לשייף את הקרנית בכדי להביא למקסימום שיפור בראייתו של המטופל. הביצוע עצמו נעשה בעזרת לייזר, לרוב בפיקוח מחשב ובהתאם לתוכנית טיפול שנקבעה מראש.

החלמה מהירה ורואים מצוין

טיפול הסרת משקפיים איננו אורך זמן רב וגם ההחלמה מהירה עד כדי להפתיע. שלא כמו שיטות וותיקות, כיום חלק ניכר מהמטופלים מדווח על שיפור בראיה כמעט מיד לאחר סיום הטיפול. ההחלמה הממוצעת אורכת כשבוע עד שבועיים בהם מומלץ להשתמש בטיפות עיניים אנטי דלקתיות. אי הנוחות, אם ישנה כזאת, חולפת עד מהרה ואת ליקויי הראיה מחליפה היכולת לראות מצוין – גם מקרוב וגם מרחוק. רוצים לדעת יותר על הסרת משקפיים? רוצים להכיר ולפגוש במו עינכם את מומחי אסותא אופטיק? צרו קשר, הסרת משקפיים בלייזר בקרוב אצלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.